Firma ZNAKTOM zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie inżynierii ruchu drogowego działa w trzech płaszczyznach:

  • Oferuje dostawę wszelkiego typu znaków drogowych i artykułów bezpieczeństwa ruchu drogowego dla podmiotów administracji publicznej, firm wykonawczych budownictwa drogowego, mieszkaniowego oraz przemysłowego, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.
  • Oferuje montaż dostarczonych znaków drogowych, progów zwalniających, barier wygradzających ruch pieszych i rowerzystów, azyli dla pieszych, słupków parkingowych oraz wielu innych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
  • Wykonuje projekty czasowej organizacji ruchu na potrzeby remontów i budowy dróg oraz obiektów przemysłowych. Do istniejącego projektu firma ZNAKTOM wykona kompleksowo oznakowanie wraz z serwisowaniem i demontażem po zakończeniu prac.

Zajmiemy się wszelkimi uzgodnieniami z zarządcą drogi/terenu i uzyskamy wszelkie potrzebne pozwolenia oraz aprobaty wymagane przez polskie prawo.

Zaprojektujemy również docelową organizację ruchu i wprowadzimy ją w życie zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami działającymi w branży oznakowania drogowego aby móc zaoferować produkty najwyższej jakości.

Nasze ekipy  wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt oraz elementy zabezpieczenia  terenu robót aby móc  przeprowadzać prace montażowe sprawnie, profesjonalnie, szybko oraz przede wszystkim bezpiecznie dla wszystkich użytkowników dróg.

Warto wybrać firmę ZNAKTOM ponieważ:

  • oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości
  • nasze prace wykonujemy szybko i profesjonalnie
  • każdy klient jest dla nas bardzo ważny –  od najmniejszego oznakowania miejsca parkingowego po tymczasowe oraz docelowe kompleksowe instalacje oznakowania przy okazji budowy i remontów dróg
  • liczymy na długofalowe relacje z naszymi klientami i dlatego nie korzystamy z niesprawdzonych a tańszych produktów oraz nie zatrudniamy niekompetentnych osób do montażu oznakowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.